رفتن به نوشته‌ها

صدور مجور ۱۰۹ فقره املاک مازاد دولتی در مازندران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از حمایت این پلیس از برنامه‌های تحولی و شفاف‌سازی در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.


به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در دیدار با مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان یک بنگاه اقتصادی متعلق به فرهنگیان کشور نیازمند حمایت همه جانبه است تا بتواند درفضایی آرام، امن و شفاف با قوت و قدرت برنامه‌های خود را برای بهبود و توسعه و جهش این مجموعه پیش ببرد.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا همچنین با تقدیر از تدابیر و سیاست‌های تیم مدیریتی جدید در حوزه شفاف‌سازی، نظارت‌پذیری و فسادستیزی تصریح کرد: پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تمام توان و امکانات خود برای کمک به صندوق ذخیره، در جهت صیانت از منافع و حقوق فرهنگیان آمادگی دارد.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با بیان اینکه جنگ امروز دشمن، جنگ تمام عیار اقتصادی است، گفت: باید به صورت جهادی به مقابله با این پدیده برویم و در این مسیر، برخورد با مجرمان اقتصادی و قاچاق کلان جزو اولویت‌های کاری پلیس امنیت اقتصادی است.


رحیمی اساسی‌ترین هدف تشکیل پلیس امنیت اقتصادی را استقرار نظم، امنیت و اطمینان خاطر برای فعالان این حوزه ذکر کرد و گفت: فعالان اقتصادی افسران جنگ اقتصادی هستند که با همه وجود سختی‌ها در این حوزه خوش درخشیده‌اند و در این عرصه مجاهدانه ایستاده‌اند.


در ادامه این نشست، محسن احمدی، مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان نیز ضمن قدردانی از حضور سردار رحیمی و معاونان در صندوق ذخیره فرهنگیان و اعلام حمایت ایشان از برنامه‌ها و پروژه‌های اقتصادی و تولیدی شرکت‌های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان، یکی از راهبردهای مهم صندوق در دوره جدید را کنترل و نظارت حداکثری و هوشمند بر فعالیت‌ شرکت ها اعلام کرد و با اشاره به برنامه‌های دوره مدیریت جدید برای ایجاد شفافیت حداکثری از تعیین تکلیف شرکت‌های زیان‌ده، زمینه‌سازی ورود شرکت‌ها به بورس اوراق بهادار و انجام نظارت هوشمند، راه‌اندازی فاز اول سامانه نظارت و شفافیت اطلاعات و اسناد صندوق ذخیره فرهنگیان با نام سامانه پنجره در هفته معلم خبر داد.


وی ادامه داد: این سامانه در راستای یکپارچگی سازمانی، انضباط مدیریتی، نظارت حداکثری و در یک کلام شفافیت فعالیت‌ها و اقدامات، شروع به کار کرده و امیدواریم در آینده نزدیک به سامانه هوش تجاری(BI) منجر شود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *